Uzak Masaüstü Yönetim Programı

Ammyy admin programı başka bir bilgisayara uzaktan bağlanabilen bir uzak masaüstü yönetim programıdır.

Ammyy admin programını indir‘dikten sonra arkadaşınızın yada başka bir bilgisayarı uzaktan yönetebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Ammyy kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz windows programıdır. Ammyy çalıştırılan bir bilgisayara bir ID oluşturarak karşı tarafın bilgisayarına yada başkasının sizin bilgisayarınıza bağlanmasını sağlar. Ammyy aynı zamanda IP adresinizide gösterebilmektedir.

Ammyy en çokta masaüstü yada laptop bilgisayarınızı evde açık bırakarak istediğimiz yerden  kontrol etmemizi sağlar.

Tatilde, işte yada arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda bilgisayarınızı açık bırakarak daha sonra kontrol edebilirsiniz. Dosya kopyalarken, Oyun indirirken yada bilgisayar ile herhangi bir işlem yaparken işlemi sonlandırmadan açık bırakıp daha sonra Ammyy ile kontrol edebilirsiniz.

Tekno-Bellek-Ammyy-Admin-1

Ammyy aynı zamanda bağlantınızı şifreli hale getirerek daha güvenli bağlanmanızı sağlar. Ammyy aynı zamanda bağlandığınız bilgisayar ile sesli görüşme imkanıda sunuyor. Uzak bilgisayarı kontrol etme programı Ammyy tamamen ücretsizdir.Türkçe dil dahil 18 tane farklı dillerde kullanabilen Ammyy’yi direk açlıştırarak oluşturulan ID’yi almanız yeterldir.

Ammyy admin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.Tekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.