Logitech Taşınabilir Bluetooth Klavye

Logitech, ürün gamını yeni modellerle zenginleştirmeye devam ediyor. Firmanın klavye ve mause kategorisine eklediği K380 ve M535 modelleri de yenilenen tasarım çizgileri ile karşımıza çıkmakta.

Logitech K380 klavye, 423 gram ağırlığı ve kompakt boyutlarıyla rahatlıkla taşınabiliniyor. Bluetooth aracılığıyla 3 cihaza kadar bağlanabilen klavye, Easy Switch tuşlarıyla cihazlar arasında kolay bir şekilde geçiş yapabiliyor.

Apple cihazları için kısayol tuşları da bulunan K380, daha önce bağlandığınız cihazı da hatırlayarak tuşlarla desteklenen kısayolları ve özellikleri etkinleştirebiliyor. İki adet AAA pille çalışan klavye iki seneye kadar pil ömrü vadediyor. Mavi ve gri renklerde piyasaya sunulacak K380 klavyenin satış fiyatı 45$ + KDV.

Tekno-Bellek-Logitech-K380-1

Logitech’in bir diğer ürün olan M535 fare ise bombeli ve ufak yapısıyla rahat bir taşınabilirlik sunuyor. Lazer optik algılayıcısıyla bir çok farklı yüzey üstünde sorunsuzca çalışabilen fare, tek bir kalem pil ile 1 yıl boyunca çalışabiliyor. Fare için belirlenen satış fiyatı ise tahminen 47$ + KDV.Ayrıntılı bilgi için Logitech ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Bilal Ülker

Grafik Tasarım, Web Tasarım, Profesyonel Fotoğrafcılık .. Bilgi teknolojileri, web teknolojileri, grafik tasarım ve bu alandaki gelişmeler, fotoğraf, sinema, edebiyat, tarih, siyaset ve klasik Türk sanatları arasında bulunan ebruya olan ilgim ve becerimle hayatımı devam ettirmekteyim.