Sanat Odaklı Girişim Dizzano

Dizzano, orjinal eser üreten sanatçılar ile eser satın almak isteyen sanatseverleri buluşturan görsel sanatların tümünü içine alan bir platform ile karşımıza çıkıyor.

Tekno-Bellek-dizzano-1

Site üzerinden eserlerinizin orjinallerini satabilirsiniz.

Orjinal sanat eseri üretenler, (ressamlar, fotoğrafçılar, heykeltraşlar, hattatlar, ilüstratörler vb.) eserlerini daha fazla insana ulaştırmak için dizzano.com’ a üye olup bir profil oluşturuyorlar ve portfolyolarını paylaşarak takipci ve satın almak isteyen sanat severlerle buluşuyorlar.

Site üzerinden orjinel eserleri satın alanlar için, dizzano kendi bünyesinde her türlü düz yüzey materyal üzerine baskı yapabilen bir makineye sahip olup, alanın da uzman teknik ekibiyle müze kalitesin de tablolar hazırlayabilmektedir. Çorlu da bulunan dizanno fabrikasında, günde 200 adet tablo hazırlayabilme kapasitesine sahip olup, metal, akrilik, ahşap, mdf, foreks, cam, kanvas ve simli kanvas üzerine baskı yapabilmektedir.
ETİKET

Bilal Ülker

Grafik Tasarım, Web Tasarım, Profesyonel Fotoğrafcılık .. Bilgi teknolojileri, web teknolojileri, grafik tasarım ve bu alandaki gelişmeler, fotoğraf, sinema, edebiyat, tarih, siyaset ve klasik Türk sanatları arasında bulunan ebruya olan ilgim ve becerimle hayatımı devam ettirmekteyim.