İnternetten Tasarım Öğrenmek

Eğitim deneyimini en iyi hale getirebilmek için sektör profesyoneli ve akademisyen eğitmenler, özel uygulama dosyaları ve işaretlemeler ile derinlemesine eğitim deneyimleri…

Tekno-Bellek-Videmy-1

Her konuyu derinlemesine öğrenmek için Videmy

Çeşitli ücretsiz eğitimler de sunan Videmy’de abonelikler PRO, Öğretmen/Öğrenci olarak fiyatlandırılmış ve ücretli üyeler için bir destek alt yapısı da hazırlanmış. Bu sayede abonelik süresince karşılaşılan sorunlara eğitmenlerden yazılı veya videolu yanıt alınabiliyor. Eğitimler için gereken arama motoru eksikliği de yeni sürümde giderilmiş ve ‘Teorik, Program ve Uygulama’ metodolojisi ile başlanan yapı “Afiş Tasarımı, İllüstrasyon” gibi bir çok alt konu yapıyla zenginleştirilmiş. Kullanıcıların eğitim kategorisindeki eğitimleri bu konulara göre filtreleyebiliyor.

Videmy-logo

Sertifika sınavları da yapılıyor…

Videmy, kendi sertifika programını da başlatmış. Eğitmenlerin hazırladığı soru havuzundan karışık olarak çıkan 30 soruluk sınavı geçen kullanıcılar ilgili sertifikaların sahibi olabiliyor.
Bilal Ülker

Grafik Tasarım, Web Tasarım, Profesyonel Fotoğrafcılık .. Bilgi teknolojileri, web teknolojileri, grafik tasarım ve bu alandaki gelişmeler, fotoğraf, sinema, edebiyat, tarih, siyaset ve klasik Türk sanatları arasında bulunan ebruya olan ilgim ve becerimle hayatımı devam ettirmekteyim.