BiSu İsteyen

Mobil cihazlar için geliştirilen uygulamalar hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Su siparişi için geliştirilen BiSu adındaki uygulama ile su sipariş işi artık seçeneği bol, çilesiz ve daha kolay…

BiSu uygulaması su siparişi vermenin en kolay yolu olarak artık telefonlarımızda. Özellikle birçok su marka ve kampanyasına da ulaşabilmekteyiz. Her su siparişinde adres bilgilerimizi vererek bizi büyük zaman kaybından da kurtaran bu uygulama ile tek tuşla sipariş verebilmekteyiz.

Tekno-Bellek-BiSu-1

Başlangıç için sadece İstanbul içinde geçerli olan uygulama, bulunduğunuz bölgedeki tüm su markalarına erişme imkanı sağlıyor. Marka listesinden istediğinizi seçip mobil cihazınız üzerinden su siparişi veriyorsunuz. Damacananın ne zaman evinize teslim edileceğini de siz belirliyorsunuz ve uygulama üzerinden sipariş verildiğinde hiç bir ek ücret alınmıyor.Online ödemenin ise önümüzdeki güncellemelerde uygulamaya ekleneceğini söyleyelim. BiSu uygulamasını Android ve iOS cihazlarınız için aşağıda sunduğumuz linklerden indirebilirsiniz.

BiSu web adresine buradan ulaşabilirsiniz.

App-Android

App-Apple
Tekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.