7 En İyi ve Ücretsiz Google Maps Eklentisi

Sitenize interaktif bir görünüm kazandırmanın yanında şirketinizin haritadaki yerini belirlemek için, WordPress altyapılı web sitenizle Google Harita/Map ilişkisini kurmak isteyebilirsiniz.

Web sitesi sahibiyseniz sitenize Google Harita/Map eklemek isteyebilirsiniz. Bazen de yazdığınız bir yazı için harita ekleme ihtiyacınız olabilir. WordPress blog sitesine Google Harita/Map eklemek için 7 başarılı ve ücretsiz eklentiyi sizler için seçtik.

 

1 – WP Google Maps

Kullanımı kolay Google Harita eklentisi… Kategoriler, açıklamaları, resimler ve bağlantılarını içeren yüksek kaliteli belirteçleri ile özel bir Google haritasını oluşturabilirsiniz.

WP-Google-Maps

2 – Maps Builder – Google Maps Plugin

Web sitenizde doğrudan güçlü Google Haritanızı oluşturmak için en esnek, sağlam ve kullanımı kolay WordPress eklentisi.

Maps-Builder-Google-Maps

3 –  MapPress Easy Google Maps

MapPress, wordpress sayfalarınıza interaktif harita yada haritalarınızı ekler. Bir yazı veya sayfayı düzenlerken sadece istediğiniz herhangi adresi girin.

MapPress-Easy-Google-Maps

4 – WP Google Map Plugin

Mükemmel duyarlı haritalar ve çok dilli en gelişmiş wordpress eklentilerinden… sayfalar, mesajlar, kenar çubuğu veya özel şablonlarınızı Google Harita içinde gösterir. Sınırsız haritalar, konumları ve kategorileri destekler.

WP-Google-Map-Plugin

5 – Google Maps Widget

Bu widget ile hızlı bir şekilde Google haritanızı gösterebilirsiniz. Genel tüm özelliklere sahip olmasının yanında, lightbox özelliği de mevcuttur.

Bu eklenti hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, üreticiye ait eğitim videosunu izleyebilirsiniz.



Google-Maps-Widget

6 – Basic Google Maps Placemarks

Sitenize Google Haritası gömer (embeds) ve özel simgeleri, bilgi pencereleri ile harita içinde işaretler ekler.

Basic-Google-Maps-Placemarks

7 – CP Google Maps

CP Google Maps ile yazılarınızda, coğrafi konum bilgilerini ilişkilendirmek çok daha kolay bir şekilde entegre etmek mümkün. Özellikleri gelişmiş bir eklenti olmasının yanında, kullanıcı ayarları da geniş bir yelpazeye sahiptir.

CP-Google-Maps


 


ETİKET

Tekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.