Silinen Dosyalarınızı Geri Getirin

Recuva kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan  ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayar konusunda ne kadar uzman olursanız olun, dosyaları yanlışlıkla silmek sandığınızdan çok daha sık gerçekleşen bir olay. Bu yüzden Recuva gibi bir araca sahip olmak her zaman iyi bir fikir. Recuva (“recover” gibi okunuyor) ile, bilgisayarınızdan, USB sürücünüzden, MP3 çalarınızdan, hatta fotoğraf makinenizin hafıza kartından yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarabilirsiniz.

Recuva’nun dosya kurtarma konusunda sahip olduğu güzel bir özellik size kurtarmak istediğiniz dosya türünü belirleme olanağı vermesidir. Bu özellik sayesinde aradığınız dosyalara daha kolay erişebilir ve dosya kurtarma işlemini daha kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Recuva silinen dosyalar için standart arama yapabildiği gibi standart arama sonucu bulamadığınız dosyalar için daha kapsamlı arama modu da sunmaktadır. Bu derin arama modu saytesinde tespit edilmesi güç olan silinmiş dosyaları bulabiliyorsunuz.

Recuva

Recuva ile silinmiş dosyaları aradığınızda sonuçlar size ayrı bir pencerede verilir ve resim ve video türü dosyalar için küçük önizleme görüntüleri sunulur. Bu sayede bulmak istediğiniz dosyaya daha kolay ulaşabilirsiniz.

Bazı önemli dosyaları kazara sildiyseniz korkmayın: Recuva’yı kullanmayı deneyin ve dosyalarınızı muhtemelen kurtaracaksınız!

Programa buradan ulaşabilirsiniz.Tekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.