Twitter’da Sahte Takipçilerinizden Kurtulun

Twitter’daki sahte takipçi sayınızı merak ediyor musunuz?

Twitteraudit sayesinde Twitter’daki sahte takipçilerinizi bulabilirsiniz.

Sosyal medya kullanımının artması ile birlikte, birçoğu sahte bir takipçi sayısı artırma önerisi sunan çeşitli siteler ortaya çıkmıştır. Bu tür siteler Twitter’da yumurta hesap şekilde bilinen hiçbir faaliyette bulunmayan düzmece takipçileri göze çarpan bir ücret karşılığı satın alanların hesaplarına ekliyor. Takipçi sayınız her ne kadar çok görünse de paylaşmış olduğunuz içeriklerde, takipçilerinizin sahte olmasından dolayı etkileşim çok az olmakta.

Twitter üzerinden direk şekilde kaç tane düzmece takipçinizin bulunduğu görünmüyor. Bunun için, Twitteraudit sitesi size yardımcı oluyor. Twitter profilinize erişim izni istiyor ve tüm takipçilerinizin faaliyetlerini denetim ediyor. Faaliyet sayısı nerdeyse hiç olmayan takipçileriniz Twitteraudit sitesine göre düzmece hesap şeklinde nitelendiriliyor.

Tekno-Bellek-Twitter-Sahte-Hesap-1

Twitter’daki düzmece takipçilerinizi nasıl öğreneceksiniz?

1. Twitteraudit sitesine ulaşmak için tıklayın.

2. Twitteraudit sitesinde yer sektör “How many of your followers are real?” yazısının altındaki kutucuğa Twitter kullanıcı adınızı yazın.

3. Twitteraudit, Twitter hesabınıza erişim izni isteyecek. Bu seçeneğe “evet” deyin ve Twitteraudit sitesine yönlendirilmeyi bekleyin.

4. Twitteraudit sitesine yönlendirildikten sonra “Audit” seçeneğine tıklayın ve bekleyin.

Twitteraudit takipçilerinizi analiz edip kaç tane gerçek kaç tane düzmece takipçinizin olduğunu size ayrıntılı veriler ile sunacak.
Tekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.