Gmail Zamanlama Eklentisi Boomerang

Boomerang, çok kullanışlı bir Gmail eklentisidir. Göndereceğiniz bir e-posta’nın zamanını ayarlayın ve e-posta’larınızı  planladığınız zaman gönderilecektir.

boomeranggmail-logo

Boomerang eklentisi size mesajlarınızı gelecek bir zamanda gönderme opsiyonu sunuyor.

Bu eklentiyi kullanmak için, www.boomeranggmail.com adresine girerek, kırmızı “Install Boomerang” butonuna basarak bu eklentiyi gmailinize kaydedebilirsiniz. Bu işlemden sonra artık maillerinizi hemen yazıp gelecekte bir zamanda gönderilmek üzere ayarlayabiliyor olacaksınız. Bunu yapmak için her zaman yaptığınız gibi mailinizi yazıp “Send Later” butonuna basarak gönderim zamanını ayarlayabilecekiniz. Bunun yanında boomerang maillerinizi arşivlemenize de yardımcı olan bir eklenti. Ayrıca gönderdiğiniz mesaja cevap geldiği anda sizi haberdar etmesi için ayarlayabilir ve bu şekilde gelen maillerin kaybolup gitmesini ve önemli mesajları gözden kaçırmayı engellemiş olabilirsiniz.Boomerang eklentisi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.Bilal Ülker

Grafik Tasarım, Web Tasarım, Profesyonel Fotoğrafcılık .. Bilgi teknolojileri, web teknolojileri, grafik tasarım ve bu alandaki gelişmeler, fotoğraf, sinema, edebiyat, tarih, siyaset ve klasik Türk sanatları arasında bulunan ebruya olan ilgim ve becerimle hayatımı devam ettirmekteyim.