Artiesser ile Web Temanızı Oluşturun!

Artiesser programı ile kendi web site temanızı oluşturabilirsiniz.

Artisteer, web tasarımı, HTML, CSS bilgisi olmayan kullanıcıların bile kolayca profesyonel görünümlü web siteleri, bloglar veya wordpress temaları oluşturabilmeleri için geliştirilmiş başarılı bir yazılımdır.

Artiesser ile joomla, drupal, wordpress, dotnetnuke skins ve blogger gibi bir çok altyapı desteklidir. Programdaki hazır şablonları kullanarak kendinize özgü temalar ortaya çıkarabilirsiniz. Program ile aynı zamanda sıfırdan kendi temanızı tasarlama imkanınız var. Programı kullanarak yepyeni bir tema ortaya çıkarabilir veya varsayılan bir şablonu düzenleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Bunun dışında bir web sitesi üzerinde gördüğünüz tüm blokları, bileşenleri, yazı kutularını, tabloları ve çok daha fazlasını Artisteer içerisinde bulabilirsiniz.

artisteer

Artisteer tam özellikli bir web sitesi veya blog sayfası hazırlamak isteyen her kullanıcının kolayca kullanabileceği kolay ve kullanışlı bir araçtır.


ETİKET

Tekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.