Periskop’da Elenceli 13 Fotoraf癟覺

Periskop’da Takip Edebileceiniz 13 Fotoraf癟覺

Periskop kullan覺yorsan覺z, kendi uzmanl覺k dallar覺nda bilgiyi ve elenceyi paylaan 13 fotoraf癟覺y覺 sizlere tavsiye ediyoruz. Bir 癟ou olduk癟a iyi tan覺nan ve ciddi takipci kitlesine sahip uzman kiiler.

renmek ve elenmek i癟in periskopda kefe 癟覺k覺n!

Rosh Sillars @RoshSillars

Rosh-Sillars

Chase Jarvis @chasejarvis

Chase-Jarvis

Cole Rise @colerise

Cole-Rise

Dan Rubin @danrubin

Dan-Rubin

Amanda Stevens Photography @FireTheCanon

Amanda-Stevens

Holly Parker @HollyParkerr

Holly-Parker

Jeremy Cowart @jeremycowart

Jeremy-Cowart

Joe McNally @JoeMcNallyPhoto

Joe-McNally

Scott Kelby @ScottKelby

Scott-Kelby

Trey Ratcliff @TreyRatcliff

Trey-Ratcliff

Frank Doorhof @frankdoorhof

Frank-Doorhof

Glyn Dewis @GlynDewis

Glyn-Dewis

Michael Cinquino @michaelcinquino

Michael-Cinquino




Bilal lker

Grafik Tasar覺m, Web Tasar覺m, Profesyonel Fotorafc覺l覺k .. Bilgi teknolojileri, web teknolojileri, grafik tasar覺m ve bu alandaki gelimeler, fotoraf, sinema, edebiyat, tarih, siyaset ve klasik T羹rk sanatlar覺 aras覺nda bulunan ebruya olan ilgim ve becerimle hayat覺m覺 devam ettirmekteyim.