Periskop’da Eğlenceli 13 Fotoğrafçı

Periskop’da Takip Edebileceğiniz 13 Fotoğrafçı

Periskop kullanıyorsanız, kendi uzmanlık dallarında bilgiyi ve eğlenceyi paylaşan 13 fotoğrafçıyı sizlere tavsiye ediyoruz. Bir çoğu oldukça iyi tanınan ve ciddi takipci kitlesine sahip uzman kişiler.

Öğrenmek ve eğlenmek için periskopda keşfe çıkın!

Rosh Sillars – @RoshSillars

Rosh-Sillars

Chase Jarvis – @chasejarvis

Chase-Jarvis

Cole Rise – @colerise

Cole-Rise

Dan Rubin – @danrubin

Dan-Rubin

Amanda Stevens Photography – @FireTheCanon

Amanda-Stevens

Holly Parker – @HollyParkerr

Holly-Parker

Jeremy Cowart – @jeremycowart

Jeremy-Cowart

Joe McNally – @JoeMcNallyPhoto

Joe-McNally

Scott Kelby – @ScottKelby

Scott-Kelby

Trey Ratcliff – @TreyRatcliff

Trey-Ratcliff

Frank Doorhof – @frankdoorhof

Frank-Doorhof

Glyn Dewis – @GlynDewis

Glyn-Dewis

Michael Cinquino – @michaelcinquino

Michael-Cinquino




Bilal Ülker

Grafik Tasarım, Web Tasarım, Profesyonel Fotoğrafcılık .. Bilgi teknolojileri, web teknolojileri, grafik tasarım ve bu alandaki gelişmeler, fotoğraf, sinema, edebiyat, tarih, siyaset ve klasik Türk sanatları arasında bulunan ebruya olan ilgim ve becerimle hayatımı devam ettirmekteyim.