Adobe Lightroom Ücretsiz Android’ de

Adobe fotoğraf düzenleme uygulaması Lightroom’un ücretsiz versiyonunu Android kullanıcıları için Aralık 2015 itibari ile yayına soktu.

Mobil aygıtlarınızda Lightroom ile görüntülerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde çekin, düzenleyin, organize edin ve paylaşın. 40’ı aşkın hazır ayar içinden dilediğinizi seçerek tek bir dokunuşla fotoğraflarınızı dönüştürün. Renk denemeleri yapın, netliği ayarlayın, vinyet ekleyin ve daha fazlasını keşfedin. Hatta yeni Photoshop Fix gibi diğer Adobe uygulamalarına bağlanarak fotoğraflarınızı kolaylıkla rötuşlayın ve yenileyin.

IOS kullanıcıları için ücretsiz bir versiyonu bulunan Lightroom sonunda Android’de de ücretsiz olarak yer aldı. Ücretsiz olarak tüm düzenleme ve paylaşma yeteneklerini kullanıcılara sunan uygulamayı masaüstü dosyalarıyla eşlemek için ücretsiz deneme sürümüne katılmak ya da Creative Cloud aboneliği gerekiyor.

2015’in en çok indirilen uygulamanın ücretsiz versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Tekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.