Mobil Uygulama ile CezaCepte

CezaCepte – Trafik cezaları anında telefonunuza gelsin!

Trafik cezaları anında CezaCepte ile akıllı telefonunuza gelsin. Artık sürpriz trafik cezalarıyla karşılaşmaya son! Sadece trafik cezanız değil, motorlu taşıtlar verginiz (MTV), OGS ve HGS’den kaçak geçişleriniz de CezaCepte ile anında akıllı telefonunuzda. Bunun için tek yapmanız gereken CezaCepte uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek.

CezaCepte logoCezaCepte uygulamasını indirdikten sonra plakanızı, TC kimlik no ve araç tescil tarihinizi girmeniz gerekiyor. Bundan sonra ise herşeyi CezaCepte uygulaması yapıyor. CezaCepte uygulaması; yediğiniz trafik cezalarını, motorlu taşıtlar verginizi (MTV), OGS ve HGS’den kaçak geçişlerinizi anında akıllı telefonunuza bildirim olarak gönderiyor. Ödemediğiniz trafik cezalarınızı belirli aralıklarla ve faize girmeden hemen önce size hatırlatıyor.

Siz de artık trafik cezalarınızı anında öğrenmek istiyorsanız CezaCepte uygulamasını indirin ve kayıt olun.

Hızlı, kolay ve kullanıcı dostu: CezaCepte.

CezaCepte isimli mobil uygulama; hem Android hem de iOS platformlarında yayınlanmış ve kullanıcılarına trafik cezası, MTV, OGS ve HGS cezalarını/borçlarını haber veriyor.

Bugüne kadar araç sahipleri için yayınlanan diğer uygulama ve web sitelerinden farklı olarak; CezaCepte’te araç sahipleri bir kereye mahsus olarak plaka, TC Kimlik No ve tescil tarihi/trafiğe çıkış tarihi bilgilerini sisteme giriyor. Sonrasında CezaCepte her bir ceza ya da borç için kullanıcılarına anlık bildirim gönderiyor.

Araç sahiplerinin belirli aralıklarla borçlarını kontrol etmesine gerek kalmıyor, geriye dönük ödemelerinin takibi de kolaylaşıyor.

App-Apple   App-Android
Tekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.