Mobil Sağlık Uygulaması FitWell

FitWell; sağlıklı zayıflama, vücut geliştirme, kas yapma, sağlıklı beslenme, sağlıklı diyet yapma, kilo verme, formda kalma, kısaca “fit” bir vücut için herkesin kullanabileceği, sonuç veren, kullanımı kolay bir sağlıklı yaşam koçu uygulamasıdır.

FitWell sağlıklı bir vücuda kavuşmak isteyenlerin seveceği türden bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan FitWell’in temel çalışma prensibi, kullanıcıların beslenme ve spor yapma alışkanlıklarını takip ederek onların daha sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşmalarını sağlamak.

Müzik çalar gibi spor aktiviteleri esnasında keyifle kullanılabilecek bir özelliğe de ev sahipliği yapan FitWell’i daha sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir uygulama.

Tekno-Bellek-FitWell-1

Sistemde HD kalitedeki egzersiz videoları yer alıyor. Uygulamadaki Apple AirPlay desteği ile videoları Apple Tv aracılığıyla büyük ekranda izlemek de mümkün.


FitWell küresel pazarda…

2014 Ekim ayında kullanıcılarla buluşan yerli mobil sağlık ve fitness uygulaması FitWell bir süredir ciddi olarak hazırlandığı küresel pazara açılma planını uygulamanın 2.0 sürümünü yayınlayarak hayata geçirdi. Şirket küresel pazara açılmanın yanında yeni sürümle birlikte kullanıcılara bir çok yeni özellik de getirmiş.

FitWell yayınlandıktan iki ay sonra Aralık 2014’te indirilme sayısı 180 bine, aktif kullanıcı sayısı da 150 bine ulaşmıştı. Ağustos 2015 itibariyle 470 bin üyeye ulaşan uygulama ilk hafta AppStore’da 11 ülkede ilk 10’a, 5 ülkede ise ilk 5’e girmeyi başarmış.

FitWell’in iOS sürümünü buradan, Android sürümünü ise buradan indirebilirsiniz.
Bilal Ülker

Grafik Tasarım, Web Tasarım, Profesyonel Fotoğrafcılık .. Bilgi teknolojileri, web teknolojileri, grafik tasarım ve bu alandaki gelişmeler, fotoğraf, sinema, edebiyat, tarih, siyaset ve klasik Türk sanatları arasında bulunan ebruya olan ilgim ve becerimle hayatımı devam ettirmekteyim.