Ginger Keyboard ile Yazma Hızınızı Arttırın

Ginger Keyboard, Android cihaz kullanıcılar arasında epey popüler olan klavye uygulamalarından ve tamamen ücretsiz. Bu uygulama sayesinde mesajlarımızı ve diğer yazım işlemlerimizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın tek amacı yazım hızımızı artırmak değil aynı zamanda yazım hatalarını en aza indirmek. Ginger, İngilizce yazım kontrolü kategorisinde yer alan uygulamalar arasında üst sıralarda yer alıyor. Özellikle bilgisayar kullanıcıları arasında yüksek kullanım oranlarına sahip olan Ginger, bu başarısını Android platformunda da devam ettirmeye kararlı.

Ginger Keyboard’da birbirindne ilginç ve eğlenceli tasarımlara sahip duygusal ifadelere yer verilmiş. Mesajlarımıza bunları ekleyerek hem kendimizi daha rahat ifade edebiliyor hem de karşımızdaki kişilere eğlenceli anlar yaşatabiliyoruz.Uygulamanın özellikleri;

– 58 farklı dil arasında tercüme yapabilme

– Metin okuma fonksiyonu

– Gelişmiş düzeltme seçenekleri ile hata anında düzeltiliyor

– Eğlenceli duygusal ifadeler ile mesajları zenginleştiriyor

Kapsamlı ve pratik bir klavye uygulamasına ihtiyacınız varsa, Ginger Keyboard denemenizi tavsiye ederiz.

Tekno-Bellek-gingersoftware-1

Yazılıma buradan ulaşabilirsiniz.

App-Android

App-AppleTekno Bellek

Tekno Bellek takipçilerine; sosyal medya, teknoloji, internet, uygulamalar, web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, çeşitli eğitim, kültür ve sanat kategorilerinde güncel ve doğru haberi veren bir bilgi paylaşım sitesidir.